KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846517
nr 1384 6517
Clyde Persson, Signerad, hus. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:53:36
11/3 16:49:40
Lis Husberg (f. 1920)